SOUHLAS SE ZASÍLÁNÍM NEWSLETTERŮ


Děkujeme za váš zájem o novinky z našeho světa hudby. K tomu, abychom vám je mohli posílat, potřebujeme váš souhlas. 


Komu souhlas udělujete? Nám, společnosti Beatworx s.r.o., IČO: 082 62 021, se sídlem Prokopova 148/15, Žižkov, 130 00 Praha 3, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 315901 („my“). 


Proč vám budeme psát a jak dlouho? Pokud nám udělíte souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním newsletterů (obchodních sdělení), budeme vám posílat novinky e-mailem. K tomu potřebujeme vaši e-mailovou adresu, kterou nám tímto sdělujete, a zároveň souhlasíte, že ji můžeme používat podle tohoto souhlasu a našich Zásad zpracování osobních údajů. E-mailovou adresu budeme zpracovávat 3 roky.


Co když už o nás nebudete chtít slyšet? V takovém případě můžete posílání novinek kdykoliv snadno zrušit. Udělat to můžete například zasláním e-mailu info@beatworx.cz anebo proklikem na odkaz v každém newsletteru. Kromě toho, že vám už nebudeme psát, vaši e-mailovou adresu také smažeme z databáze našich kontaktů pro zasílání newsletterů. Pokud ji ale máme uloženou v jiných databázích (třeba našich zákazníků), pak si ji v těchto můžeme ponechat. Newslettery vám už ale samozřejmě posílat nebudeme. Odvolání vašeho souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování osobních údajů před tím, než jste jej odvolali. Můžeme si také ponechat ty osobní údaje, které zpracováváme na základě jiného právního titulu, než je souhlas – např. pro splnění našich zákonných povinností. 


Kdo nám s tím vším může pomáhat? S rozesíláním newsletterů nám pomáhají tito lidé a společnosti:

  • společnost MailerLite, Inc., společnost se sídlem v USA, která nám pomáhá s rozesíláním newsletterů a zavázala se zajistit stejnou úroveň ochrany dat jako v EU.


Jaká máte práva? V první řadě budeme rádi, když nám vždy nejprve napíšete, pokud budete mít jakékoliv dotazy. Kromě toho máte ale ještě tato práva: 

  • Máte právo získat od nás potvrzení, zda vaše osobní údaje zpracováváme. Pokud ano, máte právo na přístup k těmto osobním údajům a informace, o jaké osobní údaje se jedná.

  • Můžete po nás požadovat opravu nesprávných údajů či doplnění údajů neúplných.

  • Za určitých podmínek jsme také povinni vymazat vaše osobní údaje nebo omezit jejich zpracování, pokud nás o to požádáte. Za určitých podmínek máte i právo na přenos vašich osobních údajů k jinému správci.

  • Máte-li podezření, že dochází k nezákonnému zpracování vašich osobních údajů, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, www.uoou.cz, adresa Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.

Kromě toho máte i právo podat námitku v případě, že vaše osobní údaje zpracováváme na základě našeho oprávněného zájmu. Tuto námitku je možné vznést zasláním na naši kontaktní adresu anebo na info@beatworx.cz. My ji pak nejpozději do jednoho měsíce od obdržení vyhodnotíme.


Máte jakékoliv otázky? Ozvěte se nám na info@beatworx.cz.