FAQ

GENERAL

Festival má dvě festivalové noci (pátek a sobotu) a uskuteční se 19. - 20. 7. 2024 na Výstavišti Holešovice, Praha.

Festival je pro všechny návštěvníky od 16 let.

Ano, kempovat budeš moct přímo u festivalového areálu s platnou vstupenkou "Camping". Otevírací časy a bližší informace upřesníme s blížícím se festivalem. 

O foto akreditaci si můžeš zažádat prostřednictvím formuláře. Všem zájemcům se ozveme měsíc před festivalem.

Areál
pátek 16:00 - sobota 4:30
sobota 14:00 - neděle 4:30

Kemp
pátek 16:00 - neděle 10:00
ubytovat se v kempu je možné pouze v těchto časech:
pátek 16:00 - 22:00
sobota 14:00 - 22:00

VIP střecha
pátek 16:00 - 22:30
sobota 14:00 - 22:30

Díky účtu na našich stránkách máš přístup ke všem svým objednávkám a rezervacím. Můžeš si zde stáhnout vstupenku v PDF, zobrazit plán zálohových plateb nebo změnit kartu.

TICKETS

Vstupenka ti na tvůj e-mail dorazí 14 dní před konáním festivalu. Mimo e-mail ji pak najdeš také po přihlášení do svého účtu na našem webu. Odkaz k přihlášení najdeš v potvrzovacím e-mailu.

Vstupenky jsou vázány na tvoje jméno. Každý, kdo se na festival chystá tedy musí mít vstupenku se svým jménem. U vstupu bude probíhat kontrola občanského průkazu nezapomeň jej mít ready.

Vstupenky se vrátit nedají, ale je možné vstupenku někomu prodat a nechat na ní změnit jméno.

Pokud se festivalu nemůžeš zúčastnit, můžeš na vstupence změnit jméno a převést ji na někoho jiného. Pro změnu se nám prosím ozvi na e-mail info@frontlinefestival.cz. Změna jména online podléhá poplatku 150 Kč a je možná nejpozději 14 dní před festivalem.

Jasně. Kup vstupenku dle vlastního výběru a pak nám napiš na e-mail info@frontlinefestival.cz s žádostí o vystavení dárkového voucheru, který si pak můžeš doma vytisknout a zabalit do obálky jako dárek. Do e-mailu uveď číslo objednávky a jméno, na které chceš voucher vystavit.

Vstupenky je možné zakoupit pouze online formou na našem webu. Je možné platit platební kartou, využitím služby Google Pay a Apple Pay. Pro využití Google Pay či Apple Pay je nutné mít v těchto službách uloženou aktivní kartu a použít správný prohlížeč (Google Chrome či Safari).

Ano, VIP upgrade si můžeš koupit tady. Tato vstupenka tě spolu s Festivalovou vstupenkou opravňuje ke vstupu na VIP střechu Křižíkova pavilonu s vlastním barem, toaletami a skvělým výhledem na celý festivalový areál. Střecha je oba dny přístupná od otevření areálu až do 23:00. ⚠️Tato vstupenka tě neopravňuje ke vstupu na festival - jedná se o upgrade Festivalové vstupenky a je tedy potřeba mít pro vstup na VIP střechu obě - FESTIVAL TICKET + VIP UPGRADE. Cena zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

CASHLESS

Každý návštěvník dostane u vstupu svůj festivalový náramek s čipem, na který si dobije peníze buď před festivalem, nebo přímo na něm a celou dobu pak pohodlně platí pouze přiložením čipu u pokladny vybraného stánku.

Peníze z čipu si můžeš jednoduše vrátit v NFCtron aplikaci.

TRAVEL

Pro dopravu na Výstaviště Holešovice doporučujeme využít MHD.

METRO

Nejbližší zastávka metra je Nádraží Holešovice, na červené lince metra C.

TRAMVAJ

Nejbližší zastávka tramvaje je Výstaviště. Zastavují zde linky 6, 12, 17. Pokud cestujeme na Frontline Festival vlakem, doporučujeme následující trasy. 

  • Z Hlavního nádraží jeďte metrem C na Nádraží Holešovice, tam přestupte na tramvaj číslo 6 nebo 12 na zastávku Výstaviště.
  • Z Masarykova nádraží jeďte tramvají číslo 6 a vystupte na stanici Výstaviště.
  • Z holešovického nádraží projděte nádražím, nastupte na tramvaj číslo 6 nebo 17 a vystupte na stanici Výstaviště.
Description of image
Description of image
Description of image
Description of image
Zubrowka
Radegast
Description of image
The Streets
Pepsi
Spin
Bumbu
Óčko Black